Опубликовано:: Чт, Фев 20th, 2020

Послуги нотаріуса

У містах з великою чисельністю населення часто потрібно складання документів, що регулюють майнові та правові відносини громадян. Нотаріуси нададуть допомогу в питаннях операцій з нерухомістю, складання договорів дарування, купівлі-продажу, оформлення майнових прав та при багатьох інших ситуаціях, що вимагають завірення фактів і документів.

Послуги користуються попитом при складанні заповітів, адже правильно оформлені документи дозволяють спокійно жити їхнім власникам.

Кваліфікований приватний нотаріус надає допомогу в оформленні довіреності, засвідченні копій документів.

Вартість нотаріальних послуг регламентується тарифами і залежить від складності поставленого завдання. Зазвичай ціни на вчинення дій фахівця можна побачити на сайті контори. Потрібно врахувати, що її діяльність може мати спеціалізацію, про що краще уточнити по телефону. Під час консультації можна визначити рівень необхідності послуг нотаріуса в конкретному випадку, обговорити їх деталі і вартість, записатися на прийом у зручний час.

Державне мито стягується відповідно до чинного закону про нотаріат, воно фіксоване на всій території країни за конкретний вид послуг. Крім нього, здійснюється оплата роботи фахівців технічного та правового характеру.

Сюди можна віднести проектування пакетів документів, роз’яснення їх значення сторонам і багато іншого. Всі дії нотаріуса оплачуються перед їх здійсненням, про що робиться відмітка в реєстрі. При виконанні своїх обов’язків поза робочим місцем оплата послуг збільшується.

Найбільш часті питання, з якими люди звертаються, це:

  • затвердження будь-яких договорів, довіреностей;
  • підтвердження заповітів;
  • видача свідоцтв про спадщину;
  • підтвердження вірності копій документів.

Кваліфікована допомога найбільш часто потрібна в питаннях, пов’язаних з розділом майна, розлученнями, сімейними проблемами. У таких ситуаціях допомога юриста незамінна. Не всі громадяни мають досвід у подібних справах, а незнання законів може призвести до неправильно складених документів, які в разі спірних питань не будуть визнані в суді.

Для зручності громадян в разі необхідності можливий виклик фахівця додому. Нотаріус, який працює у вихідні дні, може бути зручний для відвідування тим, у кого щільний графік в робочі дні не дозволяє відвідати контору.

Подача на реєстрацію документів, при наявності електронного підпису у нотаріуса, заощадить ваш час. У будь-якому випадку, перед візитом в контору варто уточнити всі нюанси по телефону і заздалегідь записатися на прийом.

Разместил

Андрон Креп - Постинг и поддержка сайта/ Для связи: andronus1@gmail.com

Оставьте комментарий