Опубликовано:: Чт, Июл 28th, 2016

Як знайти справжнього адвоката за допомогою мережі?

Звичайно, кожен адвокат, який замовляє рекламу своїх послуг, прагне у очах потенційної аудиторії відповідати усім вимогам кваліфікованого служителя Феміди.

8trayfvwm17jl59d64ixouq0zpenbhckgs32

І дуже часто клієнти обпікаються у зв’язку з програшом саме їхньої справи. Чому так трапляється? Вони бачили на власні очі престижний офіс, диплом про вищу освіту і навіть чули від знайомих про виграні судові процеси саме цим фахівцем. Але, певно, цього недостатньо. http://protokol.com.ua/ua/yurist_kiiv/ спрацьовує зовсім інше правило.

Шукайте людину потрібного профілю

В першу чергу, звертайтесь за порадою до адвоката, який розуміється на потрібній галузі права. Справа у тім, що українське законодавство не є досконалим; часто змінюються і доповнюються правові норми. Юрист повинен завжди тримати руку на пульсі, щоб не впустити з поля зору нічого важливого. Проте, фахівець з цивільного права не зможе знати усіх нюансів криміналістики – неможливо бути спеціалістом юриспруденції всезагального масштабу.

Тому звертайте увагу не лише на кількість виграних справ, але й на їхню кваліфікацію в юриспруденції. Якщо хочете відсудити у зрадливого чоловіка майно, не поспішайте переконувати до співпраці адвоката, що розслідує вбивства. Саме http://protokol.com.ua/ua/yurist_kiiv/ ви зможете знайти потрібного помічника у суді. Ще кілька років тому ми задалися метою створити незалежну платформу, яка генеруватиме усі необхідні дані для пошуку вузькопрофільного адвоката.

Зекономте час на пошуки з платформою «Протокол»

http://protokol.com.ua/ua/yurist_kiiv/ «Протокол» зібрані анкети фахівців з різних регіонів України. Вони з власного бажання наважилися тримати прозорий зв’язок з потенційними клієнтами, тому ризик мати справу з недобросовісним фахівцем юриспруденції виключений.

Переглядаючи анкети потенційних захисників своїх прав, обов’язково зверніть увагу на такі аспекти:

  • Інформація про проходження судової практики;
  • Статистика виграних справ;
  • Коментарі та рейтинговий бал клієнтів, які вже скористалися послугами.

Коли вами обрана відповідна кандидатуру для співпраці, поцікавтесь стратегією його подальших дій.

Спробуйте онлайн-консультації

Якщо ви потребуєте юридичної консультації, яка може відбутися через спілкування в онлайн-режимі, чому б не спробувати цей досвід? У цьому разі нівелюється потреба у регіональному фільтрі пошуку. Обираючи фахівця, перечитайте відгуки інших клієнтів, які скористалися такою послугою. Пояснення ваших прав у конкретному випадку не повинно схилятися до сухого передруку роз’яснень до кодексу чи надання електронної копії законодавчого акту.

Разместил

Андрон Креп - Постинг и поддержка сайта/ Для связи: andronus1@gmail.com

Оставьте комментарий