Опубликовано:: Чт, Ноя 12th, 2015

Волонтери спільно з військовими підтримують українську мову

На підтримку національної мови, волонтерами та військовослужбовцями Збройних Сил України був створений відеоролик. Це відеозвернення було створено в передчутті Дня української мови і за лічені хвилини облетіло весь Інтернет.

628851

Судячи зі змісту ролика, можна прийти до висновку, що люди, які беруть участь у його розробці, всіма силами намагаються донести до народу те, що українська мова є дуже важливим фактором у становленні української державності та безпеки населення України.

Учасники відеоролика – волонтери Києва і бійці національних батальйонів, також підкреслили, що українська мова – дуже потужна зброя проти агресії Росії, а ії використання, на відміну від інших видів озброєння, доступно кожному патріоту.

Небайдужі також відзначили неприпустимість бездіяльності українського уряду, щодо підтримки національної мови.

В цілому, на думку патріотів, які зробили відеоролик, уряд не йде на зустріч українцям – на телебаченні домінує не українська, а російська мова, те ж стосується і літератури.

Таким чином, діючі закони обмежують населення, яке прагне говорити рідною мовою, не даючи йому передумов для розвитку.

За словами волонтерів і бійців, повноцінна перемога над окупантами неможлива через відсутність мотивації та підтримки. Так, перемагаючи на передовій, українці можуть програвати в іншій битві, невдача в якій може призвести до внутрішнього державного розколу і втрати єдності.

В цілому, згідно з останніми подіями, український уряд не надто переймається долею своїх захисників. За деякими даними, всю необхідну провізію, а також одяг і предмети особистої гігієни бійцям на передову передають саме учасники добровольчих волонтерських організацій.
Варто лише згадати недавній випадок, коли добровольці з Вінниці передали бійцям Національної гвардії два власноруч відремонтованих автомобіля.

В даний час, до волонтерів приєдналися і учасники організації Фонд розвитку Київської обласної клінічної лікарні, які запропонували пораненим бійцям АТО свою медичну допомогу. Нагадаємо, що більшість бійців залишилося без медичної допомоги, яку їм гарантували в уряді.

Як стверджують самі військовослужбовці, без підтримки волонтерів, нелегка війна могла б бути програна, однак завдяки такій єдності українців, надія на світле майбутнє ніколи не згасне в їх серцях. І це насправді так, адже українська мова – наша безпека.

Разместил

Андрон Креп - Постинг и поддержка сайта/ Для связи: andronus1@gmail.com

Оставьте комментарий